Profile

jirka: (chata)

Jirkův Žbrbláček

Noční dopisy

Free Account

Created on 2013-01-02 20:12:27 (#1874173), last updated 2017-09-23 (4 hours ago)

1,714 comments received, 0 comments posted

838 Journal Entries, 565 Tags, 0 Memories, 9 Icons

View extended profile

Name:jirka
Birthdate:Aug 20
Location:New York, New York, United States of America
Website:Můj náboženský web
Když jsem byl nedávno na vesnici, tedy já na vesnice moc často nejezdím, byl tam vzduch plný zvířecích chlupů a prachu, měl jsem neustále zanícené sliznice, teklo mi z nosu a každých patnáct vteřin jsem kýchl. každá myšlenka, kterou jsem nedokázal prozkoumat, dovést do závěrečné fáze pravdy během patnácti vteřin, byla z mé hlavy vypuzena spolu s velkým množstvím hlenu. To však nemění nic na situaci, proč jsem se vydal ven z města. Jel jsem si pro pírko z koroptve. Vy to asi ještě nevíte, ale pírko koroptve, Vám zachrání život, zachrání Vás od každé trapné situace, pomůže u zkoušek. Je to velmi důležitá část Vaší osobnosti. Když totiž půjdete na operaci, a budete mít na čele koroptev, nebo alespoň pírko z koroptve, věřte, že operace se podaří na 99%. Tak to proto jsem jel na vesnici.

Proč koroptev? Že to musí být koroptev, jsem poznal podle toho, že jsem seděl v létě v dešti pod mokrou dekou na rozbláceném poli a poslouchal ten podělaný zvuk deště, vlastně kapek, dopadající na zem. A tu Vám šla kolem koroptev. A jak jsem se na ní podíval, bylo mi jasné, že je to záchrana celého vesmíru. Koroptev je ta nejdůležitější bytost na této planetě, ba co víc, i vesmíru. Nebo alespoň naší galaxie.

V čísle 4262 je velmi moc moudra. V té chvíli, kdy se koroptev na mě koukla, Jsem se od ní dozvěděl, pochopitelně telepaticky přes číslo 4262, proč musím zahodit zaječí tlapku, kterou u sebe schovávám. Číslo totiž píše, že kdo uznává, modlí se, nebo má jako talisman cokoliv zaječího, nečeká ho v životě nic dobrého. Zajíc je totiž, na rozdíl od králíka, přelétavé zvíře, a majitel tohoto talismanu se bude setkávat pouze s lidmi, mající zaječí úmysly. Proto čísle se doporučuje, mít svého talismana koroptev.

Lidé bděte, a shánějte koroptve.

Smysl života - 4262

Možná se všichni zeptáte, proč číslo ,,4262″? Je to prosté. Ve Stopařově průvodci, je přesně jasně napsáno, že smysl života, vesmíru, a vůbec, je číslo čtyřmístné. Bohužel, ani stopařův průvodce nezná celé číslo. Víme tedy pouze první dvě číslice, a to jsou čtyřka a dvojka, tedy 42. Vzal jsem si tedy papír i tužku, a vypočítal si, bylo to snadné, celé číslo, celý smysl života, vesmíru, a vůbec. Bylo to v té době, když jedna dušička jednoho kapra pohlavkovala jinou duši, lidskou, která se právě udusila kostí od kapra, kterého nedávno zabil.
To číslo je 4262. To je to pravé číslo, to je ten správný smysl života. Tak tedy vězte, až budete přemýšlet nad životem, proč jsme, vzpomeńte si na toto číslo.A budete vše vědět hned.

Interests (12):

auto, cyklistika, dvds, fitcioon, folk, histori, jazz, mp3s, photo, poataa­taate, praha, ufo
People [View Entries]
Communities [View entries]
Feeds [View Entries]
To link to this user, copy this code:
On Dreamwidth:
Elsewhere: