Je to velmi záhadné, lákající, a může za to fyzika. Jednou z velkých záhad naší doby je, a fyzici se tím zabývají, kde se bere lidský rozum. Lidská mysl. Fera Hoyla napříkad napadlo, že kdybyste klouzali paralelrními vesmíry, mohli byste se každé ráno vzbudit vedle jiné manželky. A nebo třeba jiného chlapa. Ale protože vaše pamětová stopa odpovídá pouze tomuto paralernímu vesmíru, v kterém náhodou jste, ani si nevšimnete, že se něco změnilo. Profesor Hoyle o tom napsal povídku, takže to asi nebral moc vážně. Zato bere myšlenku, že plno paralerních vesmírů je konstruováno v budoucnosti. Hug Everet, fyzik, který jako první přišel s teorií paralerních vesmírů, se domnívá, že paměť je výběrem představ, uložených v mnoha paralerních vesmírech.
V roce 1969 zveřejnili fyzikové L.Coper a D.V.Vechtenová teorii, že kdyby byla Mysl dost jednoduchá, mohla by požívat dvě paralerní reality ve stejnou dobu. Já si myslím, že naše mysl by s tím měla problémy.
Co je ještě zajímavější, je prohlášení Garyho Zukova. Cituji ,, Elementární částice se budou navždy podílet na tomto nepřestávajícím tanci zániku a tvoření. Popravdě řečeno, elementární částice jsou tímto nepřestávajícím tancem zániku a stvoření. Toto není nová myšlenka. Ve skutečnosti se velice podobá způsobu, jakým nazírá realitu značná část pozemské populace, hlavně Buddhisti a Hinduisti." konec citátu.
Víry které předkládají tuto podobnost, doktríny, nejsou zjevná náboženství, jako je křesťanství, islám či judaismus. Představa těchto náboženství jsou pořád dokola symbol nekonečného procesu zrození a umírání (přeloženo do laičtiny ) a vše je součástí nekonečné prázdnoty.
Napijte se vodky a dejme zase prostor mému oblíbenci Zukavovi.
,,Jsou důkazy, že vědomí na nejzákladnější úrovni je kvantový proces. Pokud je tomu tak, pak je myslitelné, že dokážeme li rozšířit naše vědomí i na funkce, které za normálních okolností leží mimo jeho meze, budeme schopni si uvědomit i tyto procesy jako takové. "
David Bohm jde ještě dál. Tvrdí, že vesmír je holografická struktura, že je to projekce z jiné úrovně reality, která v každé své části obsahuje informace o celku. Podle F.A Wolfa je dokonce možné, že srozumitelné sny mohou být návštěvami v jiných realitách. Nebo třeba cesty časem. Zajímavé, že
myslím si, že naše mysl může vytvářet svět v jiné realitě, nebo dokonce vytváříme kolektivně svět náš(pokud to není iluze). Všimněte si, že když na něco hodně myslíte, aby se to a to nestalo, ono se stane. prostě si to myslí přivodíme.
Zdá se Vám to složité? A co takhle představa o cestování časem? Vědci sice tvrdí, že kdyby to bylo možné, šlo by cestovat pouze dopředu. Ovšem, to je jenom Einsteinova teorie. Existuje ovšem i něco, jako kvantová fyzika. a tam vědci přišli na úžasnou věc. Já si myslím, že není možné se pohybovat v prostoročasu, ale, že to jde zvlášť. Zvlášť v čase, a zvlášť v prostoru. A využil bych k tomu Využil bych k tomu antičástice každého elektronu. Ještě to musím promyslet. te´d jdu do práce.
Popřemýšlejte však, o kolektivním vědomí. O tom, že kvantová fyzika se prakticky rovná buddhismus.
Pokud jste dočetlisem, pak klik.